Приклади наших робіт

від 250 гривень (ціна залежить від розміру гравіювання)

*бочки з гравіюванням відправляються замовникам лише за попереднім авансом


Бажаєте виділитись та підкреслити свою індивідуальність ? Зробити яскравий надпис для дорогої людини? Ексклюзивний виріб ? Замовляйте лазерне гравіювання!

З нанесенням лазерного гравіювання, будь-який виріб стає по-справжньому особливим!

Компанія Dobrabochka пропонує Вам сучасні стильні дизайни та розробку будь-яких індивідуальних ескізів для Ваших виробів. Зробіть оригінальний подарунок другу, коханому чоловікову або собі!


Що таке лазерне гравіювання ?

Процесс лазерного гравіювання на дубовій бочці – це сучасний високотехнологічний спосіб випалювання зображень на будь-якій твердій поверхні. В результаті на бочці чи на іншому виробі з’являється стійке рел’єфне зображення з чітким контуром. Степінь деталізації малюнка залежить від щільності матеріалу, чим твердіше дерево – тим чіткіший малюнок.

Лазерне гравіювання в інтернет-магазині “Dobrabochka”.

Переваги та ціни:

За допомогою наших дизайнерів та майстрів, ми розробимо Вам індивідуальний ескіз та нанесемо на бочку будь-якого об’єму логотип, векторний або растровий малюнок, стильний надпис.

Ціна:

Все залежить від складності та розмірів макету. Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом (телефон або заявка на сайті) і ви отримаєте повний обсяг інформації про вартість послуги в нашому інтернет-магазині Dobrabochka.

Все в одному місці:

Це основна перевага. Купляєте у нас дубову бочку для витримки вина, коньяка, рому чи іншого алкогольного напою, і ми відразу можемо нанести Вам лазерне гравіювання на місці. Вам не потрібно шукати все в різних інтернет-магазинах.

Висока точність та технологічність станків дозволяють реалізувати послугу лазерного гравіювання у найкращому вигляді!

Звертайтесь, залишайте заявки! Завжи раді!