Ціна дубової бочки залежить від певного переліку факторів, зокрема, найважливішими з них є: спосіб заготовлення дубової клепки (менше або більше відходів) і спосіб виготовлення самого виробу (з дотриманням технологій чи без дотримання).

Компанія «ДобраБочка» є виробником дубових виробів в Україні більше 15-ти років. Всі дубові бочки виготовляються згідно стандартів ДСТУ та відповідають їм.

Тому, ми з впевненістю можемо сказати, що саме в нас Ви можете купити дубову бочку на 1л, 3л, 5л, 10л, 15л, 20л, 30л, 40л, 50л, 70л, 100л з відбірної екологічно чистої деревини черещатої породи дуба, і все це є підтверджено відповідними сертифікатами якості.

Ми заготовлюємо весь матеріал тільки правильним методом – це методом розколу дубових колод (колотий дуб), а не розпилу.

Деякі виробники пропонують купити дубові бочки за низькими цінами, але при цьому їхні вироби виготовлені не з колотого дубу, а з пиленого, що значно зменшує собівартість виробництва, тому що відходів при цьому мінімальна кількість, але такі бочки служать не довго і не якісно. Зверніть на це увагу, якщо збираєтеся купити дубову бочку під вино, коньяк, віскі, самогон!

Всі наші актуальні ціни на дубові бочки вказані в розділі «Для напоїв».

Формула нашого товару проста: ціна – на 1000% відповідає якості, переконайтеся в цьому самі! Всі фото, представлені на нашому сайті, відповідають реальному вигляду наших дубових бочок на 1л, 3л, 5л, 10л, 15л, 20л, 30л, 40л, 50л, 70л, 100л.