Дубові бочки для коньяку

Коньяк – це міцний алкогольний напій, який виготовляється з коньячного спирту, отриманого шляхом перегонки білих вин. Вміст алкоголю складає близько 40-55%. Коньяк має м’який гармонійний смак з ванільно-горіховими відтінками та неповторний аромат.

Найважливішим етапом у процесі виготовлення коньяку є витримка цього напою в дубових бочках. Саме, за рахунок особливого складу деревини, дуб насичує напій характерним янтарним кольором та ароматом.

Важливо те, що саме після витримки в дубовій бочці, коньячний спирт перетворюється в коньяк. Якісний коньяк ніколи не буде містити ароматизаторів та консервантів. Тобто витримка в дубовій бочці для коньяку є тим самим важливим фактором, від якого залежить ступінь якості напою та ціна в подальшому.

Пропонуємо Вам купити дубові бочки для коньяку різних літражів, виготовлених без використання клею та інших хімічних речовин. Це надасть можливість виготовити власний унікальний напій вищого ступеню якості прямо у Вас вдома.

Наше виробництво «DobraBochka» займається виготовленням дубових бочок з якісного, відбірного та екологічно чистого дубу. Доказом цього є наявність у нас сертифікатів відповідності для дубових бочок.  

Ціни на дубові бочки для коньяку вказані в розділі «Для напоїв».

Наші бочки вірно служать своїм власникам вже чимало років. Тому, якщо Ви вирішили у якості подарунку собі, або комусь із близьких, купити справжню дубову бочку для коньяку, звертайтеся за вказаними номерами на сайті, або лишайте замовлення в корзині, і Ви гарантовано отримаєте якісну дубову бочку.

Пам’ятайте! Бочки дубові для коньяку компанії «ДобраБочка» – лише для справжніх поціновувачів елітних напоїв та якісних виробів!